ارسال کالا

راهنمای ارسال محصولنحوه ارسال کالا و پرداخت وجه سفارش
نمایشگاه تخصصی فرش تلالوجمیل با شرایط ارسال سریع ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.
کلیه سفارشات در استان قم و شهرستان ها بسته به موجودی انبار و نوع فرش و مسافت شهر ها از 1 ساعت تا 7 روز پس از ثبت سفارش به دست مشتریان محترم خواهد رسید.
ارسال کالا برای تمام مناطق استان قم رایگان بوده و برای تمام مناطق دیگر کشور قابل محاسبه می باشد که قبل از ارسال می توانید مطلع شوید.
خریداران عزیز شهرستانی ابتدا مبلغ سفارش را به حساب های نمایشگاه تخصصی فرش تلالوجمیل واریز نموده ، سپس فرش را در شهر خود تحویل می گیرند، مبلغ سفارش را می توانید از طریق پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب یا کارت به کارت پرداخت فرمایید.

هزینه ارسال از طریق باربری که برای تمام شهر های ایران دارای سرویس است 40000 تومان می باشد که در هزینه فرش محاسبه می گردد.
طبق قانون تجارت الکترونیک برای اطمینان بیشتر خریداران کلیه محصولات ارسال شده تا 7 روز پس از تحویل ، در صورتی که مغایرتی با عکس و مشخصات درج شده در سایت داشته و یا دارای ایراد کارخانه باشد قابل تعویض و برگشت است.
از آن جهت که معتقد هستیم فروش پایان کار نیست، بلکه ابتدای تعهد است ، لذا به شما اطمینان می دهیم در صورت عدم رضایت شما، بدون هیچ محدودیتی وجه کالای شما را پس از عودت پرداخت خواهیم نمود.
شایسته است کمتر از 72 ساعت پس از تحویل کالا ، در صورت عدم حصول رضایت و لزوم عودت کالا با نمایشگاه تماس حاصل فرمائید.
لطفاً جهت برگشت یا تعویض فرش با ذکر علت با آدرس ایمیل ecarpet24@yahoo.com  مکاتبه فرمایید و یا باشماره ی تماس 38860526-025 (خانم اعتماد) تماس حاصل نمائید.
تمام قیمت ها به صورت آنلاین به روز می شوند و مادامی که روی سایت قراردارند معتبر هستند.
بدیهی است در زمان های نوسانات شدید قیمت ، نمایشگاه این حق را برای خود محفوظ می داند که حداکثر قبل از 24 ساعت کاری به خریدار اطلاع دهد.
شماره حساب های نمایشگاه تخصصی فرش تلالوجمیل:
شماره حساب 5129336153 بانک ملت
شماره کارت 6330-3589-3379-6104

به نام محمد حسین حقیقت مقدم